Oferty

Kontakt
Powrót do ofert pracy

BS -MS -3033 Pani Luize z Bielefeld szuka opiekunki

od 1400 EUR
33619 Bielefeld
Praca dla:


Pani Luise 91 lat, 165cm, 62kg, mieszka sama. Chodzi o balkoniku jeszcze bardzo samodzielna: sama się kapie, czyta i zajmuje sobą, spokojna i sympatyczna osoba

Opis zlecenia: 
Pani Luize choruje na słabość starczą, ma odleżyny, występuje artroza w obu rękach. Wskutek wylewu w oku podopieczna słabo widzi, ma założony rozrusznik serca. Występują silne zaburzenia równowagi, ale porusza sie o rolatorze, kąpie się sama i potrzebuje pomocy przy ubieraniu, po śmierci męża troszkę przygaszona. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania pończoch uciskowych i przygotowania leków raz w tygodniu. Seniorka potrzebuje pomocy przy chodzeniu, pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu.

Środki pomocnicze: balkonik, krzesełko prysznicowe i materac przeciwodleżynowy. Samodzielnie je i pije. Sporadyczne zaburzenia snu, ale nie potrzebuje w nocy pomocy. Podopieczna wstaje o 7.30. Sama chodzi spać, bo ogląda czesto TV do późna w nocy. Aktualnie przechodzi fizjoterapie. Dwa razy w miesiącu przychodzi pomoc domowa. Raz w tygodniu przyjeżdża córka. Na masaże i do fizjoterapeuty podopieczną zawozi wnuczka. Obowiązki:

- prowadzenie całego gospodarstwa domowego
- towarzyszenie na wizyty do lekarza

Warunki pracy: 
Obrzeża miasta/ dom jednorodzinny/ zakupy poniżej 30 min piechotą/ robi zakupy opiekunka, jest auto Mercedes i rower, przerwy zapewnione dziennie.

Dla opiekunki własny pokój z łazienką, telewizja i internet


Wymagania: 
Opiekunka język A2, prawo jazdy, chetnie niepalaca