Oferty

Kontakt
Powrót do ofert pracy

BS-SL-2039 Pani Stefanie z Königslutter szuka opiekunki

1450 EUR
38154 Königslutter
Praca dla:


Pani Stefanie 55 lat, 175 cm, 70 kg mieszka z mężem nie do opieki

Opis zlecenia: 

Podopieczna choruje na zespół paranowotworowy, występują problemy z mową i chodzeniem, seniorka pomaga przy transferze łóżko-wózek (trzeba wziąść ją pod pachę), ma zaburzenia równowagi. Podopieczna dużo śpi w ciągu dnia. 2x dziennie są spacery (około 1 godzinki). Nocek nie ma.
Środki pomocnicze: rolator, wózek, lift na schody, krzesełko prysznicowe. Do podopiecznej przychodzą terapeuci, jest ergoterapia, fizjoterapia i przychodzi psycholog.
Jest wsparcie męża podopiecznej. Pomaga on w kąpieli i kładzie żone spać, pomaga też przygotowywać posiłki. Synowie nie mieszkają z rodzicami, ale ich odwiedzają. Siostra męża podopiecznej przychodzi 2x w tygodniu. Opiekunka sama zajmuje się domem.

Na zakupy opiekunka idzie z podopieczną, a na większe jedzie opiekunka z podopieczną i jej mężem. Mąż pracuje od 7 do 17.30, ale dwa dni w tygodniu pracuje z domu. Podopieczna lubi słuchać muzyki, lubi spacery, ogród, świeże powietrze, lubi rozmowy.

Warunki pracy:
zakwaterowanie w centrum miasta w domu jednorodzinnym, zakupy poniżej 15 minut, dla opiekunki pokój, TV, Internet

Plan Dnia: 8 podopieczna wstaje (2x w tygodniu musi być już o 8 gotowa, bo przychodzi terapeuta), później jest śniadanie (zawsze je jogurt z owocami), później spacer, ok. 12/13 jest obiad, później na podwieczorek podopieczna je lody lub ciasto i znowu trzeba iść z nią na spacer. O 21 podopieczna idzie do łóżka.

Wymagania:
Opiekunka A2, niepaląca lub paląca na dworze